Vana esileht

Eneseareng on paratamatus, teadmine aga väärtus, mida kasulikuks oskuseks kujundada.  Tee valikud siin!

Koolituskursused OÜ pakub koolitusvajaduste kaardistamise konsultatsioone leidmaks sobivaimad lahendused. Samuti järgmisi enesearengu koolitusi töötajatele ja õppijatele:

Vaata koolitusi lähemalt

     Edukas eneseväljendus 

    Vestluse juhtimine

    Konfliktist koostööni 

    Tagasiside kui toetus 

    Õppimine meeldivaks 

Konsultant-koolitaja on Mare Muskat, kes on õppinud andragoogikat ning aastatepikkune koolituskogemus toetab koolituseesmärkide saavutamist. 

info@koolituskursused.ee

Koolitushuvi edasta e-kirjaga aadressile info@koolituskursused.ee

Koolituskursused OÜ omab koolitusluba 6855 HTM

 

Tagasiside koolitustele:

Õppimine meeldivaks koolitus oli suurepärane, mida soovitan kõigile. Meeskond oli väike, mis tegi koolituse väga intensiivseks ja efektiivseks – seega toimis ideaalselt rühmatöö. Koolitaja oli ülimalt positiivne ning elav. Ka koolituse hind oli võrreldes teiste koolitustega väga sobiv.
Rauno Viljarand, V & V Invest OÜ tegevdirektor

 

Eduka eneseväljenduse koolitus oli meeldiv ja eelkõige seepärast, et koolitatavate arv oli väike ning meeldiv vestlus seeläbi on kergem tulema. Meeldivate vestluste käigus kinnistub aga teadmine paremini. Praktikas sai ka kohe läbi tehtud ja näidete varal kiiremini omandatud.
Sellised koolitused aitavad meil meelde tuletada, et me olemegi toredad, julged ja nutikad inimesed, kuigi laseme ehk igapäevaelu raskustes sellel ununeda. Koolitaja esines professionaalselt ja oskas igale tekkinud küsimusele ammendavalt vastata. KÜ juhatuse liikmena on sellest kasu suur – aitab probleemi korral rahu säilitada, tekkinud situatsiooni jälgida ja seega on ka lahendus kiirem tulema ja ratsionaalsem.
KÜ Vilde 133 juhatuse liige

“Elu eesmärk on enesearendamine”

                                                 – Oscar Wilde

Vaata ka raamatute tutvustusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.